Ve službách reklamy

reklama

grafika a tisk

polepy vozidel

on-line servis

katalogy

výlohy

Reklamu a grafiku, kteru hledáte najdete zde

Je pro mě důležité navázat dlouhodobou spolupráci, při které dobře poznám Vaše potřeby, filozofii společnosti a Vaše cíle. Nabízím komplexní služby v oblasti jako je digitální tisk, velkoplošný tisk, řezaná grafika, zpracovaní grafického designu, montáž a reklama. K propagaci Vaší společnosti zajistíme, potiskneme klasické, originální dárkové předměty.

Potisk textilu DTF

DTF je nová a jedinečná technologie potisku textilu, která uspokojí svojí kvalitou za nízkou cenu. DTF tisk je technika přenosu která vydrží stejně dlouho jako tradiční sítotisk.

Navrhnu a realizuji komplexni služby v reklamě s grafickými službami

Vizitky, letáky, skládačky, bloky, samopropisovací bloky, kalendáře, slohy, bulletiny, vstupenky, hlavičkový papír, diplomy, pohledy, novoročenky, brožury, výroční zprávy, plakáty, etikety na víno, samolepky s ořezem do tvaru aj.

Lepím a tisknu

Polepit vozový park nebylo jednodušší. Realizuji polepy řezanou grafikou nebo tiskem až po celopolepy. Návrhy zpracuji dle přání zákazníka na jakýkoli typ vozidla, letadla nebo loď. Specializuji se na navrhy a stím spojenou postprodukci. Lepíme a tiskneme dodávky a kamionové návěsy.

On-line servis

Zakládate firmu a je složité a časově náročné zajistit mail, web a stím spojenou propagaci? Ideální čas založit digitální kancelář.Veškeré služby realizuji na klíč ke spokojenosti zákazníků. Cenová politika je realizovaná individuálně dle potřeb. Mým cílem je spokojený zákazník.

Specializace jsou katalogy 

Katalogy od malého po velký rozsah zajistím s ohledem na potřeby zákazníka od grafického navrhu až po komplexní zpracování vč. předtiskové přípravy, tisku a dodání přímo k zákazníkovi. Jednotlivě zpracovávám občasníky, zpravodaje a bulletiny kde zajistím jejich grafickou podobu, tisk a distribuci k zákazníkovi. Mou specializací jsou take návody, manuály a sborníky.

Výlohy a obchody

Výlohy obchodů (interiér / exteriér) zpracuji od návrhů až po komplexni zpracování. Navrhuji řešení vývěsních štítů a jejich realizaci.